Odkazy

Tipy na zajímavé odkazy z našeho oboru, stavitelství a dalších tematická odvětví, případně partnery, s kterými spolupracujeme:

Měření podlahové plochy panelákových bytů i nebytových prostor lze realizovat i rychle ručním skenerem od firmy Progeo Data.

Testy potravinové intolerance Praha nabízí nutriční terapeutka Hana Lang online či ve své poradně v Kamenici-Ládví u Prahy.

Dveře Most – přijďte si vybrat interiérové dveře do koupelny, kuchyně a obytných místností se vším příslušenstvím k firmě Šujan ve městě Most.

Nezapomeňte při rekonstrukci vašeho domu také odpočívat. Rezervujte si ubytování na Vysočině v Roubence Štěpánce s koupacím jezírkem a v naprostém soukromí.

Milostivé léto pomůže vyřešit složitou finanční situaci či oddlužení. Společnost Bydlím doma s.r.o. v rámci milostivého léta pomohla svým klientům ušetřit až statisíce korun.

Z realizací

Články

Jak vypadá podtlakové kontrolované pásmo při likvidaci asbestu

Již několikrát se nás někdo ptal, jak se pozná zvenku, že je kontrolované pásmo skutečně podtlakové. Nejjednodušší odpovědí je, že vezmu tazatele k měřícímu zařízení podtlaku a ukáži mu jakých …


Číst celé

Společnosti Omnipure a Pure Solutions se slučují pod Removal s.r.o.

Společnost Removal s.r.o., jako nástupnická společnost, převzala k datu 1. 10. 2015 společnosti Omnipure s.r.o. a Pure Solutions s.r.o. Veškeré činnosti, které tyto společnosti nabízely, bude nově nabízet společnost Removal …


Číst celé

Personální dekontaminační prostředky při práci s asbestem

Velkou roli při práci s azbestem hraje ochrana zdraví nejen pracovníků, kteří se podílejí na samotné sanaci, ale i těch, kteří se mohou vyskytovat mimo prostor kontrolovaného pásma. Při maximální …


Číst celé

Boletický panel – demontáž azbestu z konstrukce boletického panelu vyžaduje odborný zásah

Velice často se setkáváme s azbestovými materiály v podobě desek v konstrukci tzv. boletických panelů. Jelikož máme mnohaletou zkušenost s těmito pracemi a setkáváme se mnohdy s mylným názorem, jak …


Číst celé